Strony internetowe

Szybki kontakt:  email    tel 794383646

Strony internetowe

Podstawą naszego działania jest kompleksowa obsługa projektu w zakresie: stworzenia działającej strony / sklepu / aplikacji dedykowanej (dostarczenie gotowego rozwiązania technologicznego spełniającego wymagania klienta), odpowiednie rozplanowanie i przygotowanie treści w oparciu o dostarczone materiały, zapewnienie platformy serwerowej i domeny oraz jej promocjia w internecie.

Strony wdrażamy zawsze z systemem zarządzania treścią (CMS), którego funkcjonalność dopasowujemy do potrzeb klienta. Klientom oferujemy kompleksową pomoc, dostarczając filmy oraz instrukcje obsługi, na życzenie możemy zorganizować szkolenie z obsługi CMS.

Do realizacji projektów wykorzystujemy różne technologie, zarówno komercyjne m.in.: Adobe Flash, jak i Open Source np.: jQuery. Rozwiązania technologiczne dobieramy indywidualnie, dopasowując je do wymagań stawianych przez projekt. Wszystkie projekty internetowe realizujemy kompleksowo, włącznie z projektem autorskiej szaty graficznej oraz logo. Aktualnie naszą ofertę wzbogacamy o Responsive Web Design – (RWD). Technika projektowania strony internetowych w sposób gwarantujący płynne dostosowanie się ich zawartości do rozmiarów okna urządzenia na którym jest wyświetlana treść strony (np. komputery desktop, laptopy, urządzenia przenośne: smartfony, tablety). Różne urządzenia oferują różną funkcjonalność którą uwzględnia projektowanie RWD (na urządzeniach mobilnych, nawigacja odbywa się za pośrednictwem palca, a nie kursora myszki - jest to bardzo istotna kwestia podczas budowania nawigacji na stronie internetowej). Strony tworzone w technice RWD są uniwersalne i efektywnie wykorzystują funkcjonalność urządzenia wyświetlającego. Naszym zdaniem projektowanie RWD to przyszłość nowoczesnych stron internetowych, nastawionych na efektowną, a przede wszystkim efektywną komunikację z klientem.

Ofertę internetową uzupełnia projektowanie graficzne: plakatów, ulotek, wizytówek, rollup-ów oraz banerów reklamowych. Wszystko to w celu osiągnięcia przez naszych Klientów, najwyższego zwrotu z inwestycji w oferowane przez nas usługi internetowe.

 

Realizacje:

www.premium-me.pl

www.polariss.pl

www.meridianrzeszow.com

www.okulary-hurt.pl

www.zdrowieinatura24.pl

www.zakupy.zdrowieinatura24.pl

www.krynica-zdroj.org.pl

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Zaprzaszamy do naszego biura mieszczącego się w Krynicy-Zdroju przy ulicy Kościuszki 52/2.

Projektowanie stron internetowych

Polariss
okulary-hurt
Meridian Rzeszów